Wystawa pokonkursowa "Orzeł Biały - nasza duma"

Wystawa pokonkursowa

W dniu 05.11.2018 r. w Książnicy Beskidzkiej w Bielsku - Białej odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej "Orzeł Biały - nasza duma". Na wystawie prezentowane były prace plastyczne uczennicy Agnieszki Talik z kl. 2b, Julii Stawowczyk z kl. 2g oraz Jarosława Pietrasiny - absolwenta naszego liceum.

Kancelaria Senatu, pod patronatem marszałka Stanisława Karczewskiego, zorganizowała Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Orzeł Biały – nasza duma”, adresowany do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych w całym kraju. Tematem prac konkursowych było polskie godło, począwszy od Mieszka I do czasów współczesnych. Konkurs składał się z dwóch etapów: okręgowego i ogólnopolskiego. Na Podbeskidziu organizatorem konkursu był senator Andrzej Kamiński.

Uczniowie pracowali pod kierunkiem nauczycieli : p.Doroty Babińskiej - Waluś i p. Ewy Góry

26.05.2020
Żaneta Rus laureatką konkursu stypendialnego

Żaneta Rus laureatką konkursu stypendialnego

Nasza tegoroczna absolwentka Żaneta Rus została stypendystką Polskiej Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego. Stypendium...

czytaj więcej
26.05.2020
Galeria Sztuki

Galeria Sztuki "KOPERA"

W naszej Galerii Sztuki "KOPERA" online pragniemy przedstawić prace rysunkowe uczniów naszej szkoły. Tym razem są to prace Kamili Mastalerz...

czytaj więcej