Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Literackiego "Szuflada"

Podsumowanie IX Powiatowego Konkursu Literackiego

Dnia 25 lutego 2020 r. w auli naszego liceum odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród laureatom i wyróżnionym w IX Powiatowym Konkursie Literackim "Szuflada" pod patronatem Starosty Żywieckiego oraz Dyrektora Wydziału Oświaty i Wychowania w Żywcu.

W akademii uczestniczył Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania - Pan Andrzej Widzyk, który wręczył młodzieży dyplomy, nagrody książkowe oraz bony podarunkowe do sklepu Empik. Uroczystości towarzyszyły występy młodzieży z klasy 1fg, która przygotowała program artystyczny oraz odczytała utwory nagrodzonych w konkursie uczniów szkół podstawowych i średnich. 

Serdecznie dziękuję: Wiktorii Łukaszek, Karinie Rybarskiej, Anastazji Staszewskiej, Weronice Widzyk, Zuzannie Wandzel z kl.1 fg oraz Sewerynowi Jagoszowi z kl.2 a za piękną oprawę muzyczną, a także Dominice Pierlak, Kamilowi Oleszkowi i Patrykowi Piesze za recytację utworów. Całej klasie 1 fg za przygotowanie kawiarenki dla zaproszonych gości.

Składam gorące podziękowania Pani Profesor Dominice Kamińskiej i Pani Profesor Lucynie Majdak za prace w jury konkursu.

Podziękowania kieruję również do sponsorów nagród: Pana Dyrektora Wydziału Oświaty i Wychowania w Żywcu - Andrzeja Widzyka, Pana Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika - Jacka Biłko, Pana Jacka Seweryna oraz Stowarzyszenia "Z Kopernikiem w XXI wiek".

Zapraszam do kolejnej 10 edycji Konkursu Literackiego "Szuflada" już za rok!

Organizator - Agnieszka Fluder


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
12.06.2024
Jakub Pach wicemistrzem świata w sztukach walki w formule ADCC

Jakub Pach wicemistrzem świata w sztukach walki w formule ADCC

25 maja 2024 r. w Warszawie odbyły się AMATORSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA w sztukach walki w formule ADCC (Abu Dhabi Combat Club) – prekursor i...

czytaj więcej
11.06.2024
Obóz naukowy humanistów naszego liceum

Obóz naukowy humanistów naszego liceum

W dniach od 5 do 7 czerwca 2024 roku odbył się naukowy obóz humanistów w Wiśle, Cieszynie i Bielsku-Białej. W wyjeździe wzięło udział 50 uczniów z...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności