Sukces naszych uczennic w VIII Edycji Konkursu Plastycznego z cyklu "Postaci filmowe i bajkowe"

Paulina Bieś z kl. 3c i Aleksandra Matuszna z kl. 4d zostały Laureatkami VIII Edycji  Konkursu Plastycznego z cyklu "Postaci filmowe i bajkowe": Bohaterowie Baśni Hansa Christiana Andersena. Konkurs został przeprowadzony przez Dom Kultury im. Jacka Lecha w Mikuszowicach Krakowskich.

Tematyka tegorocznej edycji konkursu została zrealizowana z sukcesem przez uczennice naszej szkoły. Jury konkursu zauważyło i doceniło wysoki poziom artystyczny prac plastycznych. Laureatki przedstawiły zgodnie ze swoimi wyobrażeniami główne postaci z kultowych bajek duńskiego pisarza - "Brzydkie kaczątko" i "Dziewczynka z zapałkami". Uczennice odbiorą nagrody i dyplomy 29.03.2023 r. w sali widowiskowej Domu Kultury im. Jacka Lecha, tam również nastąpi otwarcie wystawy pokonkursowej.

Opiekun konkursu: Maria Śleziak


deklaracja dostępności

epuap

bip

stowarzyszenie przyjaciół lo

stowarzyszeni 21 wiek

Współpraca
z ATH w Bielsku-Białej
ATH instytut neofilologii
11.04.2024
Niezwykłe odwiedziny – rodzina Karla Velana w naszej szkole

Niezwykłe odwiedziny – rodzina Karla Velana w naszej szkole

9 kwietnia br. gościliśmy w murach naszej szkoły synów Karla Velana: Ivana i Toma, którzy przyjechali do Polski wraz ze swoimi żonami, by ponownie...

czytaj więcej
11.04.2024
Uczniowie z grup francuskich zakończyli Miesiąc Frankofonii

Uczniowie z grup francuskich zakończyli Miesiąc Frankofonii

Frankofonia to wspólnota 300 milionów ludzi z pięciu kontynentów, posługujących się językiem francuskim. Międzynarodowy Dzień Frankofonii...

czytaj więcej
Narzędzia dostępności